Leszokni, de hogyan?

Itt találod azokat a témákat, amelyek a dohányzásról szólnak. Ha rászoktál, leszoknál, vagy már el is indultál a hosszú úton a füstmentes (=egészségesebb) élet irányába, akkor itt a helyed.

Re: Leszokni, de hogyan?

HozzászólásSzerző: Fiora » 2019.03.02. 23:39

Kedves Sorstársak! Köszönöm, hogy itt lehetek!
Kérdésem, van-e valakinek jó tapasztalata a biorezonanciás módszerről?
Fiora

HozzászólásSzerző: hdsb » 2019.01.26. 20:12

Hiteles!
Nagyon köszönöm! Igen 4 ev:) de megcsináltuk, es ez a lenyeg, semmi mas! Tenyleg be kell érnie! :lol:
Csak így tovabb hajra!!!!

Mindenkinek hajraaaaa!!!!!
hdsb

HozzászólásSzerző: Amanda » 2019.01.18. 12:05

Sziasztok! Ahogy látom, szép számmal vagytok, akiknek már sikerült megszabadulni a cigitől. Bevallom picit irigykedve olvasom a történeteiteket, de egyben rendkívül motiválónak is tartom őket, és erőt adnak Nekem. :) 8 éve masszívan dohányzom. Még 16 éves koromban kezdtem a gimiben, amikor mindenki cigizett, mert ez volt a menő. Aztán persze észre sem vettem és pillanatok alatt rászoktam. Már nem csak szünetekben és buliban, de otthon is olykor-olykor rágyújtottam titokban. 24 évesen egyetem alatt döbbentem rá, hogy valami nem oké. Ha lementem a kondiba vagy csak felmásztam egy hosszabb lépcsőn már fújtattam. Egyből gondoltam, talán a cigi az oka. Elhatároztam megpróbálom letenni. Először igyekeztem fokozatosan csökkenteni a napi adagomat, ami szokásosan 1 doboz volt. Ilyenkor azonban éreztem magamon, hogy egyre ingerültebb és harapósabb lettem. Sokszor hőhullámok jöttek rám, amit szörnyen viseltem. A reggeli kávé mellé pedig el sem tudtam képzelni, hogy ne szívjak el egy szállal. Aztán egyik barátnőm ajánlotta az Antifume inhalátort, amit először fenntartásokkal kezeltem, de végül beadtam a derekamat és beszereztem egyet: http://antifume.hu/product/orrban-haszn ... r-antifume
Jelenleg is használom és úgy érzem tényleg csökkentette a cigi iránti kényszeres vágyamat és egyre több idő telik el az elszívott szálak között is. Az átlagos napi 1 doboz helyett már csak 2-3 szálat szívok, amit jelentős eredményként könyvelek el. Bízom benne, hogy pár hónap múlva már teljesen el tudom hagyni a cigit. :)
Amanda

HozzászólásSzerző: szmarton » 2019.01.16. 15:19

Sziasztok!

A leszokásnak egy különös módját válaszottam. egy blog cikket írok a leszokásom minden egyes napjáról, tapasztalatokkal, információkkal. Remélem ezzel sokakanak fogok tudni segíteni, hogy merjenek belevágni a leszokásba. Még a 3. napomnál tartok, de most először érzem úgy az életemben (sokszor próbáltam leszokni) hogy most igenis sikerült. Megcsináltam!

http://igysporolj.blogspot.com/2019/01/ ... naplo.html

Üdv: Szabolcs
szmarton

Gratula :)

HozzászólásSzerző: Hiteles » 2018.12.31. 15:15

B.Ú.É.K

Kedves Hds nagy gratuláció először is a kisfiadhoz .Kívánok sok sok boldogságot egészséget .

Másodszor pedig a cigi mentes életedhez. 4 éve kezdtük egyszere nekünk 4 évünkbe telt,hogy eljussunk a célig :9 :lol: Lassan járj tovább érsz :) :)

Leendő leszokni vágyok ne keseredjetek el ha nem sikerül rögtön felállni és tovább menni. Egyszer beérik minden lásd Hds és engem .

Büszkén Másolom :)

Az Ön leszokásának eredménye számokban:
dohanyzas.hu

2017/10/23 20:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:
1 év, 2 hónap, 7 nap, 19 óra, 9 perc.
A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 10825 db
Hiteles

HozzászólásSzerző: hdsb » 2018.12.29. 20:48

2018/02/06 11:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:
10 hónap, 23 nap, 9 óra, 46 perc.
A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 8150 db.
Az így megspórolt költség: 480 421 Ft

Egyéb adatok:
Ezen idő alatt nem füstölt el 8,15 kg. dohányt,
nem szívódott fel a szervezetében 16,3 gramm nikotin,
nem mérgezte magát 48.9 gramm kátránnyal és 40,75 gramm szénmonoxiddal. :mrgreen:
hdsb

HozzászólásSzerző: hdsb » 2018.12.27. 15:45

Sziasztok!
Beneztem mar en is hozzatok:)
Remelem jol telt mindenkinek az Unnep:)
Hiteles koszonom, hogy gondoltal ram ;) nagyon örülök a sikerednek! Igy vagy ugy de sikerült:)
Nekem mar 3 hónapos a kisfiam, es azota se cigizek... sokszor eszembe jutott, es jut, de nem tudnék budos cigiszaguan a babámhoz nyúlni:) remelem már nem is fogok. Nagyon sokáig köhögtem terhesen, mig tisztultam, elég ijesztő volt. De mára vege ennek a kellemetlen tünetnek.
Egyszóval, nagyon örülök, hogy mar nem dohányzom, jo nélküle nagyon...
Mindenkinek köszönök mindent! Jo volt veletek
Neha neha be fogok nezni, hogy hol is járok ezen a rögös uton...
Füstmentes boldog uj evet kívánok! Puszi mindenkinek!
hdsb

HozzászólásSzerző: Hiteles » 2018.11.24. 06:22

dohanyzas.hu

1 év, 1 hónap, 0 nap, 10 óra, 21 perc.
A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 9900 db.
Hiteles

HozzászólásSzerző: csubi » 2018.10.31. 00:23

Szevasztok Hiteles és, mindenki.
Hiteles, nem számít ki és hányszor ugrott neki, hogy letudja tenni ezt a mocskot, azt sem kellett volna, hogy mindig más legyen a neved, hisz egymás között voltunk, vagyunk.Összekovácsolt bennünket a közös cél, mert mindannyian szabadok akartunk lenni.Már neked is sikerült, tehát te is benne vagy a 3%-ban Gratulálok! Nagyon nagy szó ez, Akkora önbizalmat kap az ember saját magától, hogy még ing gombok is csak úgy pattognak le. :)
Azt írtad sokat olvastál a szokásaimról,, igen én is azon agyalok, ki kellene másolni és nyomtatni és újra vissza olvasni esetleg füzetbe és csokorba szedni. Szerintem ezek az igazi és őszinte érzések,,, nem voltak szépítve,nem hamisak, csakis az akkori és valós érzések , melyeket akkor éreztem, Azt viszont sosem fogom elfelejteni, hogy három hónapig az ágyam volt az életemben a biztos pont, mert más minden olyan volt mint ha kivülről nézném ami velem történik.
Örülök, hogy benéztem,, örülök neked is, és mindenkit beszélj le, aki már elkezdte ne adja fel, mert nem biztos, hogy ujra elkezdi. Emlékszel,, nem vagyok senkinél külőmb, igy mindenkinek sikerülhet. Szép és dohánymentes napokat kívánok,

Csubi= Nő
csubi

HozzászólásSzerző: Hiteles » 2018.10.30. 16:05

[color=#000080]Szép napot!

Csubi örülök,hogy írtál.Már azt hittem a "RÉGIEK" közül egyedül maradtam így a vége felé :)Csubi sokszor de sokszor olvastalak mondhatni kiolvastam a leszokásod :D :D :D :D

Nettinek külön köszönet,hogy az elején itt volt velem és lelkileg támogatott.HDSB -nk meg annyira örültem,hogy itt van olvastam azért is írtam ,hogy "ismét" együtt kezdjük....HDS azért életjelet küldhetnél mert a babához szeretnék GRATULÁLNI.

Nagyon küzdöttem. D de túl vagyok az 1 éven :)Utólag már mosolygok magamban,hogy ennyi nickel voltam de szégyeltem magam,hogy mindig vissza és vissza 3-4-7- hónap után.

BOZAX -VISSZATÉRŐ- GYÖNGYÖS ======= Hiteles Nagyon vicces :lol: :lol: :lol: :lol:

Akik kezdik érdemes mostmár csak elöbukkan a semmiből a cigi szele és ennyi de az igazság az még mindig nem utálom a szagát :) Mostmár csak azt az időt várom :)

Sok sikert mindenkinek

ATYAÉG!!!! Soha nem hittem volna ilyent másolok :)
[/color]
dohanyzas.hu

1 év, 0 hónap, 6 nap, 20 óra, 3 perc.
A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 9275 db.
Hiteles

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgás a dohányzásról, leszokásról, rászokásról