Leszokást követő elhízás

Itt találod azokat a témákat, amelyek a dohányzásról szólnak. Ha rászoktál, leszoknál, vagy már el is indultál a hosszú úton a füstmentes (=egészségesebb) élet irányába, akkor itt a helyed.

Re: Leszokást követõ elhízás

HozzászólásSzerző: csipkebogyó » 2007.11.05. 00:54

válasz Corlo hozzászólására:

Corlo! Ezt betudjuk a sokcsillis, kényeztetõs kiruccanásodnak! :-D
csipkebogyó

HozzászólásSzerző: Corlo » 2007.11.05. 00:29

válasz katie hozzászólására:

Nos, hetvenx nap után, naponta edzéssel most elõször van plusz, egész pontosan plusz egy kiló:-) Ennyi még elfér:-)
Corlo

HozzászólásSzerző: katie » 2007.11.03. 16:55

válasz csipkebogyó hozzászólására:

csipkebogyó, üdv a szenvedõ de annál büszkébb friss exdohányosok körében :) -na ez kijött :).

anyagcsere pocsék az elsõ pár hétben, de a sok folyadék az télleg segít... nekem 3 hét után teljesen rendbejött minden, kitartást! ja, és másfél hónap semmicigi után, jelenleg 1 kiló plussz van rajtam, pedig sokkal többet eszem és alapból hízékony vagyok. edzés, szerintem az kell, méghozzá intenzíven, és nemlesz baj. hajráhajrá :)
katie

HozzászólásSzerző: csipkebogyó » 2007.11.03. 08:29

Cak úgy mellesleg itt a diétás rovatban: finom volt a reggeli kocsonyám!
csipkebogyó

HozzászólásSzerző: csipkebogyó » 2007.11.03. 07:51

válasz Ancsa hozzászólására:

Az anyagcserém már nekem is felborult, úgy érzem, mintha megáltak volna a beleim!Pedig nem! Felfújódom, mint a vizihulla, most meg még az összes izületem fáj,mint valami vénasszonynak! Szerintem jobb dolgom nem lévén össze-vissza zabálok, és van idõm magammal foglalkozni! Mindig azt figyelem mi történik Velem, hogy nincs cigi?Napersze találok is magamon változást amitõl nyavajgós leszek...Na jó leszha megyek hétfõtõl dolgozni!
csipkebogyó

HozzászólásSzerző: Ancsa » 2007.11.02. 22:24

Szia Csipkebogyó!

Én vagyok szerintem ( Corlo tudja a legjobban:-D ) a legnyavalygósabb ebbõl a szempontból. Most már 8 hónapja, hogy nem szívtam el egyetlen egy szál cigit sem = + 10 kg-mal. Pedig én aztán iszok, mint a gödény:-D A napi 2 2,5 l ávíz megvan. Még mindig 1600 kcal-án vagyok és heti 3-4 szer 40 perc torna. Most kezd mutatkozni. Már csak 6-7 kg plusz van rajtam. Én NEM vontam meg magamtól a csokit, kellett az endorfin. :-D Néha még most is kell. Olyan nyavalyásnak érzeztem magam az elején.:-( Se cigi, se csoki csak a kilók és az érzés, hogy a francabnekemmárezsejár! Kitartás!! Az elején, szerintem vagyunk egy páran, teljesen felborult az anyagcserém. Legyél magadhoz türelmes. Biztos vagyok benne, te is megteszel mindent azért, hogy eltünjenek a + kilók. Bár olyan karcsú, mint a tv-ben és a plakátokon látható libák, biztos nem leszek és szerintem ez nem is egészséges.
Ancsa

HozzászólásSzerző: riari1 » 2007.11.02. 16:09

Szia Csipkebogyó! Most tényleg megérdemled, és ráadásul fontos is, hogy megjutalmazd magad. Én az elején mikor hazaértem, mindig ettem egy mézes-müzlis danone aktiviát. Az nekem tényleg méltó jutalom volt, viszont óvakodtam a csokitól, sütitõl. És mégis híztam (8 kg!!!) Hát ezzel is majd csak lesz valami :-D
riari1

HozzászólásSzerző: csipkebogyó » 2007.11.01. 18:45

Ti mennyit híztatok? Én még csak pár napja kezdtem, de már érzem, hogyha így haladok gurulni fogok!Tudom:gyümi+kefír+igyak sokat...de most még a kényeztessem magam mert megérdemlem szakaszban vagyok!:-D
csipkebogyó

HozzászólásSzerző: Corlo » 2007.10.24. 12:47

válasz Ancsa hozzászólására:

Ok:-) Némán, vannak hangulatjelek! :-D
Corlo

HozzászólásSzerző: Ancsa » 2007.10.21. 17:38

válasz Corlo hozzászólására:

Corlo!
Nem azt írtam, hogy irigyellek érte!:-(
Ancsa