Leszokást követő elhízás

Itt találod azokat a témákat, amelyek a dohányzásról szólnak. Ha rászoktál, leszoknál, vagy már el is indultál a hosszú úton a füstmentes (=egészségesebb) élet irányába, akkor itt a helyed.

Re: Leszokást követő elhízás

HozzászólásSzerző: csikoszebra » 2012.05.23. 09:17

Habár a teljes dohányzás tilalmat feloldottam (sajna, fujj de gyenge alak vagyok), az edzéseket nem hagytam abba, kicsit boldogabb vagyok, hogy néha azért tisztítom is a tüdőm... :/
csikoszebra

HozzászólásSzerző: csikoszebra » 2012.04.23. 22:45

Én csak alátámasztani tudom a kutatás eredményét. Amíg dohányoztam nem fogytam egy dekát sem, pedig eléggé rajta voltam az ügyön. Mióta nem, illetve jóval kevesebbet szívok, többet futok (jobban bírom), könnyebben fogyok. A falásrohamok meg a rendszeres mozgással szintén kiküszöbölhetők. És végre érzek igazi ízeket! Úgyhogy mindenkinek hajrá! Én azt ajánlom maradjon meg luxus dolognak az életünkben, amit néha-néha különleges alkalmakkor megengedünk magunknak ha jól esik, ne váljon állandó, észrevehetetlen megkeserítőjévé.
csikoszebra

HozzászólásSzerző: csikoszebra » 2012.04.16. 09:01

Elérték, hogy közterületeken tilos legyen a dohányzás hazánkban is, de nem ez gondolkodtatott el a leszokást illetően. Sokáig én is az elhízástól való félelem mögé rejtőztem, majd olvastam egy cikket miszerint óriási tévhit, hogy a leszokók többet híznak mint továbbra is dohányzó társaik. http://lifenetwork.hu/lifenetwork/sziv/ ... -okoz.html
szóval most már nincs kibúvó... a fenébe... :D
csikoszebra

HozzászólásSzerző: zhall » 2011.09.22. 04:17

Szerintem meg ingyen kéne osztogatni a "magyar helyesírás szabályai"című könyvet...
zhall

Re: Leszokást követõ elhízás

HozzászólásSzerző: mr.steve77 » 2011.01.30. 00:36

szerinte ingyen kéne osztani a cigit tíöz év és felére csökken a tarnészetes kí választõdásal az emberi faj. Bár lehet humánu lenne megmenteni õket hátha tanulnalk az esetbõl, de én kizártnak tatom. A cigi, a drog, a szsesz is ide tartozik
Nekem egyszer a haverom azt mondat miután megkértem hogy mi itt 3 rajta kivül nem dohányzunk, nem tegye, A válasz ez volt : le van szarva, már nem a barátom
mr.steve77

HozzászólásSzerző: mr.steve77 » 2011.01.30. 00:09

válasz Bobby hozzászólására:

A véleményem a következõ. Szerintem minden bagósnak végre rá kéne jönnie hogy ne zavarják már mások egészségét. Minden nyilvános helyrõl ki a dohányosokkal.
Mindenki azt csinál amit akar, de csak addig míg ezzel másokat nem zavar.
Sajnos nekem is dohányoztak a szüleim, és le se sz..ták hogy a gyerek is passzívan dohányzik.
De lehet kéne egy kísérlet nekik. Be kell zárni õket egy szobába. egy rakás cigivel.Vajon mit választana, friss levegõ, vagy be fûstölne. Érdekes kísérlet lehetne.
Hajrá EU végre valami pozitívum.
mr.steve77

HozzászólásSzerző: KrisztikeC » 2011.01.29. 12:22

válasz guzsaj hozzászólására:

Szia!
Én is hízni szeretnék egy kicsit, bár még csak két napja nem cigizek. Várom, hogy mi lesz :-)
KrisztikeC

HozzászólásSzerző: guzsaj » 2011.01.14. 11:09

Sziasztok!
Van még itt olyan, akinek inkább híznia kellene? (Higgyétek el, annyira nem nagy fless, hogy annyit kajálok amennyit és amit akarok, mert cserébe kiállnak a csontjaim és erõtlennek érzem magam... gyakorlatilag nem hízom egy dekát sem.) remélem a cigirõl való leállás megadja a kezdõlökést a rám mászó kilóknak ;D
guzsaj

HozzászólásSzerző: Dorka25 » 2010.09.28. 13:35

válasz ori hozzászólására:

Én bírom :-) Ügyes vagy én nem bírom ki hogy egész nap gyümit egyek CSAK.

Dorka25

HozzászólásSzerző: ori » 2010.09.28. 13:21

válasz üfürüfü hozzászólására:

bocsánat....látom nem bírod a humorom, sorry:-(
ori

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgás a dohányzásról, leszokásról, rászokásról