Leszokni, de hogyan?

Itt találod azokat a témákat, amelyek a dohányzásról szólnak. Ha rászoktál, leszoknál, vagy már el is indultál a hosszú úton a füstmentes (=egészségesebb) élet irányába, akkor itt a helyed.

Re: Leszokni, de hogyan?

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.04. 14:58

-azért egy kis hideglelés, utána meleghullám volt párszor ebben a 3 napban, ráadásul tegnap este elaludni sem nagyon tudtam :D
Viszont nagyon jó érzés ;)[/quote]

Cassió Nagyon nagy Gratula.Ügyes vagy menni fog ...De jó,hogy ennyien vagyunk :)
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.04. 14:57

Tegnapelött mentem dokihoz mert nagyon fájt a torkom A dokinő na akkor hallgassuk meg a tűdőt is ...Ott a félsz bennem volt és képzeld tiszta tűdő ennyit mondott ...gondolhatod mekkora kő esett le..... :D

Kalóriabázist énis használtam a fogyókúrámnál de november elejére már csak 500 kalóriát engedett enni még éhenhalásra is kevés volt. :D
Mosthogy mondod a tornát elkell kezdenem nekem is ismét azért a karácsonyi étkek valahogy ragaszkodnak :lol:
De elöbb gyógyúljak ki a torokfájásból elégé leszoktam izzadni a torna végére igy nem merek újra neki látni amig megnem gyógyultam .

Nekem is elment napi 1,5- 2 doboz cigi .Nagyon sok ....Menni fog a leszokás figyeld meg nekem se az első nekifutás ajajjj 2017 ben azt hiszem a 3 dik ..De ez valahogy más az agyam átállt és nem is akarok rágyújtani még szilveszterkor sem pedig ott volt egy kis félsz hogy a bor cigit kíván és láss csodát nem abszolult eszembe se jutott a cigi pedig volt füstőlés bőven . ;)
Kivi leszek a férjemre estére ha haza ér a melóból mennyit szívott :D :D

hdsb írta:NA nem akarom elkiabálni, de elég jól megy.
Ez MÁR FÉL SIKER! KITARTÁS!!!
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: casio30 » 2018.01.04. 14:50

Sziasztok,
büszkén néztem meg én is:
2018/01/01 03:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:
3 nap, 11 óra, 48 perc.
A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 75 db.

-azért egy kis hideglelés, utána meleghullám volt párszor ebben a 3 napban, ráadásul tegnap este elaludni sem nagyon tudtam :D
Viszont nagyon jó érzés ;)
casio30

HozzászólásSzerző: hdsb » 2018.01.04. 14:07

Szia Gyöngyös!
Jó sokat emeltek akkor...Én ebbe is beleuntam, hogy egy vagyonba kerül, komolyan mondom hogy ez már luxus. Meg abba is beleuntam,hogy örökké a dohányboltokat keressem, és persze sosincs nyitva mikor kellett volna....Én ma képzeld el, elkezdtem a kutyusommal futni, nem bírtam sokáig, de többször belekezdtem, majd ha jobb lesz a tüdőm kapacitása akkor jobban fogom én ezt csinálni:-)))) El kell mondanom, hogy 36 évesen nagyon gáz állapotban vagyok tüdőileg. Én kb 1-1,5 dobozzal minden egyes nap elszívtam 22 évig, ebből azért kb 2 év amit a leszokásokkal töltöttem, tehát 20 év kemény pöfékelés volt. Ettől kevesebbet sosem szívtam. NA nem akarom elkiabálni, de elég jól megy. KAlóriabázist használok, így talán elkerül a hízás is, ha látom felsorolva miket is eszek egy nap. Hízni semmi képpen nem akarok, mert így is van rajtam felesleg. Férjem most hazautazott szüleihez, mondtam is hogy jobb is hogy nem vagy itt, nem akarom a feszkót rajta levezetni. :-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hdsb

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.04. 08:27

Jó reggelt !

Hdsb sajnos a mozdulat hiányzik jó pár hétig lekell küzdeni :(

Ha csak az az árát nézzük érdemes leszokni bicskanyitogatóan drága lett.Tegnap délután a párom elment dohányt venni mondván elkezdi a rágót igy csak kiscsomag dohányt vesz magának ami /40 grammot jelent/ plusz vett hozzá filtert és igy fizetett 2300 ft ami 2-max 2.5 napra elegendő adag . :( Nem kell matekzseninek lenni ,hogy ez havi szinten 30 -35 ft. :o Olyan mérges volt azt mondja szilveszter elött még 1450 volt mostmár úgyanaz 1600 ft. Olyan boldog voltam,hogy már nem cigizek :lol:
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: hdsb » 2018.01.03. 12:53

Köszi Gyöngyös az idézetet. Elég jól megy idáig , azt vettem észre, hogy nem a füst hiányzik nekem, hanem maga a mozdulat a megszokás. Majd túl leszek rajta:-)
hdsb

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.03. 07:58

Jó reggelt )

Neti szuper,hogy ismét vagy.Igen 3-an vagytok. Én majd itt leszek jópéldaként,hogy ne adjátok fel ha esetleg az agy elkezdene "Hergelni" benneteket.

Mostmár nagyon egyszerű csak az első 3 hét max 1 hónap ami kicsit nehezebb .Mint ahogy Csubi is irta ha ő megtudta csinálni akkor bárki .
Nem hittem volna 2017, 10, 24 én ,hogy eljutok 2018 JANUÁR 3-ig és tessék itt vagyok.....Szintén CSUBI írta,hogy törlödik az agyból és valóban.... nem kell a cigi... Látom van - füstől és ezzel nyugtázom is.NINCS SZÜKSÉG A CIGIRE!!!Van ÉLET NÉLKÜLE.....!!

2 hónap múlva ti is ezt fogjátok érezni...

HDSB hoztam egy idézetet tőled. Egyszer már megcsináltad :)

hdsb írta:

Muszáj volt most beillesztenem a kalkum, mert utána nem leszek gép közelbe! Netike egyed a tortát!!!!!Barnabás Gujdo és én leisszuk magunkat! :mrgreen: :mrgreen: :lol: El sem hiszem jöhet a 3. hónap! Én győzök akkor is!!! Hajrá! További kitartást mindenkinek!!!!!! :D :D :D
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: neti54 » 2018.01.02. 19:07

Boldog Új Évet!

Nagyon kedvesek vagytok, hogy emlékeztek rám, nem hagytok a feledés homályába merülni :P

Gyöngyösnek hatalmas ováicó, tapsvihar :D

Ha jól számolom, az idén is összeállt a mesterhármas.

hdsb írta:jelentem felkészültem és ma meg lesz az első napom bagó nélkül:-)
Nos ezzel én is így vagyok (nem számolom hanyadszorra ;) ) Nem mélyednék bele a kifogások részletezésébe, volt bőven. (Azért nem bagóztam
ám végig az év utolsó 2 hónapját, de az utolsó héten belehúztam sajnos. Mára jól berekedtem, fáj a torkom, tapasz ismét fel. 29-én voltam Tüdőgondozóban féléves ellenőrzésen. Javasolták, hogy jelentkezzem be a nálunk nemrég nyitott speciális CT vizsgálatra. A héten sort kéne keríteni a telefonos időpont-egyeztetésre.
neti54

HozzászólásSzerző: hdsb » 2018.01.02. 17:28

Köszönöm szépen Gyöngyös!
hdsb

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.02. 17:19

[b]Nekem is az első 2 nap tiszta gáz volt .Felkelett tennem a tapaszt na onnét már könyebb volt minden ;) .A nem alvás az nálam is volt..kellett vennem magneb6 álmot annyira nem aludtam végig az éjszakákat :) .Mostmár megy az alvás is .. :) Nekem jó volt,hogy nyüglödtél mert láttam ,hogy mi lesz a végeredmény :) ;)

Menni fog az ...BIZZ MAGADBAN !!! ;)
Gyöngyös

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgás a dohányzásról, leszokásról, rászokásról