Leszokni, de hogyan?

Itt találod azokat a témákat, amelyek a dohányzásról szólnak. Ha rászoktál, leszoknál, vagy már el is indultál a hosszú úton a füstmentes (=egészségesebb) élet irányába, akkor itt a helyed.

Re: Leszokni, de hogyan?

HozzászólásSzerző: neti54 » 2018.01.06. 17:55

Szép estét!
Ahogyan írod Gyöngyös, bizony a taposó kerék újraindul (hat). Van némi késztetés, de minden este megnézem az 1 hetes fuvasproba lesújtó eredményét. Jövő hét csütörtökre kaptam időpontot CT vizsgálatra.
Van még nicotinos cukorka is, nekem kaparja a torkom, inkább ragasztok.
neti54

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.06. 15:57

Szép délutánt :)

Hahhóóó merre jártok.????Hogy halladtok?

Én egyre jobban :)

Helyzetjelentés

2017/10/23 20:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

2 hónap, 13 nap, 19 óra, 52 perc.
A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 1998 db

Hdbs ahogy neked jó úgy csináld mindenkinek más és más nekem használ a tapasz a férjemnek/ amikor feltette / semmit nem használt. :? Kiváncsi leszek a rágóra mennyire lesz hasznos.Mondjuk ahogy írtad ilyen megfontolásból nem is rossz nem mennek a kilók :D :D

Ügyesek vagytok menni fog csak nem szabad feladni mert akkor újra és újra az a taposó kerék :(
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: hdsb » 2018.01.05. 08:06

Gyöngyös, meg fogom próbálni a tapaszt, de most muszáj rágnom mert tuti tömném magam, ez így lefoglal.Annyit tettem tegnap, hogy este 19-kor mikor haza jöttem már nem rágóztam, viszonttttttt becsúszott egy fél milka táblás csoki, majd infarktust kaptam mikor megláttam hogy már a fele hiányzik....Gyorsan felmentem lefeküdni....Tehát a napi kalória keretemet 300 kalóriával túl léptem tegnap:-( :x :x
hdsb

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.05. 07:35

Jó reggelt 8-)

Hdsb Csempa írt a másik fórumon amikor már nem ment a rágó feltette a tapaszt és igy tudott napi 2 doboz cigiről leszokni. ;)
Nem próbálod meg a tapaszt??Hátha ...Nekem bejött egész fél negyed és a negyed fele... Amikor lejött a tapasz 1 nap az ami nagyon gáz volt utána lévő nap is mg necces volt de ott elis vágták a fizikai elvonást .Azóta jól vagyok . ;)

A férjemre visszatérve ennyi volt a leszokás :( 26 db cigi ment el neki egész nap
:shock:
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: hdsb » 2018.01.05. 07:20

Én is át olvastam már magamat, minden fórumon, mert régen többre is írtam. :-) Kínlódtam rendesen az tuti fix:-) Most próbálok nem gondolni annyit a fórumokra mert akkor csak a cigi jár az eszembe. Pedig imádtam olvasni én is hogy más hogy oldotta meg a cigi utáni sóvárgásának leküzdését. Amúgy ha látod hogy bent vagyok, az azért van mert nem merek kilépni, mert nem tudom a jelszavam:-) úgyhogy állandóan be vagyok jelentkezve. Ma 7-ig aludtam, emlékszem mikor leszoktam is javult az alvásom, mert cigivel hajnalai kelő voltam, volt hogy megébredtem éjjel 2, 3-kor és utána már nem tudtam visszaaludni. Így ennek nagyon de nagyon örülök:-))))A legrosszabb mikor nem csinálok semmit, és rám tör a vágy...de olyankor gyorsan bekapok egy nikotinos rágót...Tegnap már fájt az állkapcsom...gondolhatod egész nap tömtem bele a nikotint plusz sima rágót is rágtam...Na majd meglátjuk:-) Ma megpróbálok kevesebbet rágni...
hdsb

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.04. 16:56

hdsb írta:Gyöngyös hamarosan már nem fogsz még a fórumra se gondolni:-)

ÁÁá kizárt dolog már nem nikotinfüggő hanem fórumfűggő vagyok :mrgreen:

Viccet félre téve. Sokat jelentett a kezdetekkor a fórum annyit olvastam kerestem mindig annak megfelelően ahány napos hetes voltam vagyok .Sokan leírták mit éreztek abban az időben igy elöre tudtam készülni lelkileg kb mi következhet ..Már amikor találtam pont ilyen idős leszókót mint én. 8-) De persze akik elől voltak hónapokkal az ő beírásait olvastam szinte szívtam magamba az hajtott illetve hajt ,hogy énis szeretnék ott 2 hó //2-öt elértem// ;) -3 -4 -5 stb stb Hó szóval még van mit olvasgatnom :)Több fórumon vagyok 1 relativ aktiv 1 -et olvasok de a legaktívabb itt vagyok :)

HDsb téged is többször átolvastalak :D
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: hdsb » 2018.01.04. 15:26

Casio gratulálok! Nekem még nem jött elvonási tünet mert rágót használok, de korábbi leszokásaimnál minden volt amit el lehet képzelni:-)
Gyöngyös hamarosan már nem fogsz még a fórumra se gondolni:-) Látom el vagy határozva nagyon! Csak így tovább!
Nagyon jó hogy vagyunk itt páran...:-)
hdsb

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.04. 14:58

-azért egy kis hideglelés, utána meleghullám volt párszor ebben a 3 napban, ráadásul tegnap este elaludni sem nagyon tudtam :D
Viszont nagyon jó érzés ;)[/quote]

Cassió Nagyon nagy Gratula.Ügyes vagy menni fog ...De jó,hogy ennyien vagyunk :)
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.04. 14:57

Tegnapelött mentem dokihoz mert nagyon fájt a torkom A dokinő na akkor hallgassuk meg a tűdőt is ...Ott a félsz bennem volt és képzeld tiszta tűdő ennyit mondott ...gondolhatod mekkora kő esett le..... :D

Kalóriabázist énis használtam a fogyókúrámnál de november elejére már csak 500 kalóriát engedett enni még éhenhalásra is kevés volt. :D
Mosthogy mondod a tornát elkell kezdenem nekem is ismét azért a karácsonyi étkek valahogy ragaszkodnak :lol:
De elöbb gyógyúljak ki a torokfájásból elégé leszoktam izzadni a torna végére igy nem merek újra neki látni amig megnem gyógyultam .

Nekem is elment napi 1,5- 2 doboz cigi .Nagyon sok ....Menni fog a leszokás figyeld meg nekem se az első nekifutás ajajjj 2017 ben azt hiszem a 3 dik ..De ez valahogy más az agyam átállt és nem is akarok rágyújtani még szilveszterkor sem pedig ott volt egy kis félsz hogy a bor cigit kíván és láss csodát nem abszolult eszembe se jutott a cigi pedig volt füstőlés bőven . ;)
Kivi leszek a férjemre estére ha haza ér a melóból mennyit szívott :D :D

hdsb írta:NA nem akarom elkiabálni, de elég jól megy.
Ez MÁR FÉL SIKER! KITARTÁS!!!
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: casio30 » 2018.01.04. 14:50

Sziasztok,
büszkén néztem meg én is:
2018/01/01 03:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:
3 nap, 11 óra, 48 perc.
A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 75 db.

-azért egy kis hideglelés, utána meleghullám volt párszor ebben a 3 napban, ráadásul tegnap este elaludni sem nagyon tudtam :D
Viszont nagyon jó érzés ;)
casio30

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgás a dohányzásról, leszokásról, rászokásról