Leszokni, de hogyan?

Itt találod azokat a témákat, amelyek a dohányzásról szólnak. Ha rászoktál, leszoknál, vagy már el is indultál a hosszú úton a füstmentes (=egészségesebb) élet irányába, akkor itt a helyed.

Re: Leszokni, de hogyan?

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.24. 14:42

Sziasztok!

Neti nem tudom a B-kategoria mit jelent de gondolom nem romlott az álapotod .

Casió Nagy Gratuláció Ügyes vagy .Innét már sansz lenne feladni :)
Nálam az alvás pont ellenkezőleg volt én nem tudtam elaludni nem tudom az okot,hogy miért van alvás probléma ha nem bagózik tovább az ember de valóban ez legyen a legnagyobb gond .2 hónap után az alvás is visszatér a régi kerékvágásba .Alig 1 hónapod van vissza kitartás :mrgreen:
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: casio30 » 2018.01.24. 13:06

Sziasztok,
üdv mindenkinek !!!
Bocsánat hogy ne jelentkeztem, egy kicsit el voltam havazva, még a gépemet sem nagyon kapcsoltam be :)
Remélem mindenki tartja magát :)
Közeleg az 1. hónap, egy dolog ami mindennapos lett sajnos: reggel-hajnalban felébredek , és nem tudok visszaaludni.
Ez eddig soha ne jelentkezett, de ennél nagyobb bajom sose legyen :D
casio30

HozzászólásSzerző: neti54 » 2018.01.24. 11:33

Köszönöm Gyöngyös!
Biztos írtam már valamikor, 3 éve azt mondták minden nap ajándék. Valóban az volt.
Megvan a lelet, "B" kategória, ami szerint 3 havonta kontroll, és menjek vissza a beutaló orvoshoz. Mindjárt telefonálok és megkérdezem, mikorra tud időpontot adni, vagy mehetek/menjek anélkül.
neti54

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.24. 10:48

Neti ennyi betegség a kutyusnak jajj szegény valóban igy volt a leghumánusabb eljárás.Jobb szegénynek már nem szenved :(

Ha meglesznek ma az eredményeid a tűdődokinál írj mindenképpen helyzetjelentést . ;)
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: neti54 » 2018.01.23. 17:46

Sajnos igen :-( A roham az epilepszia volt, de volt még daganat a lépén, szive/légzése kihagyott, fejtartását látva azt mondta doki, agyvérzés és/vagy agydaganat. Nagyon dühít, hogy előtte egy héttel voltunk a sajátunknál. Hasi ultrahang után csak annyit mondott, nagy a lépe, meg esetleg gerinc. Mondtam, hogy neurológia, vagy gerincröntgen.? Legyintett. Nem nézte ki, hogy ki tudom fizetni. Már mindegy, így legalább az otthonában közös ágyunkon búcsúztunk el egy igazán együttérző, kedves orvos segítségével.
neti54

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.23. 17:28

JAJJ Neti:(

Megint rád jár a rúd :(
Bocsi ha nem értem a kiskutyádtól végső búcsút vettél ???

Ne ijedj meg ha telcsin nem közölnek semmit jót se mondják meg telefonon aztis csak személyesen .Ne félj nem lesz semmi gond .
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: neti54 » 2018.01.23. 16:57

Gratulálok!

Köszönöm, hogy most sem feledkezel meg rólunk. Majdnem elértem a 2 hetet megint, de 12-én összeesett a kiskutyám, doki csak hümmögött. 19- re virradó éjjel iszonyú epilepsziás rohama volt, éjjeli ügyelettől egy elmondhatatlanul empatikus orvos jött, és búcsút vettünk egymástól :-( Adtam magamnak 1 hetet, ma hívtak, hogy menjek a tüdő CT leletért. Vizsgálat előtt azt mondták, 3-4 hét múlva postán kapom. Kérdeztem, rendben van minden? Majd holnap megkapom, ez volt a válasz.
Holnap helyzetjelentést adok.
neti54

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.23. 16:27

Szép napot !

Ma este 8-kor betöltöm a( LEGENDÁS) 3 hónapot ! Csaltam 4 órát a kalkuval nem leszek gépnél akkor ..De szerintem ebben a 4 órában már nem fogok cigizni :mrgreen:

A párom ma kezdte a rágót nagyon elszánt én támogatom :)Majd estére kiderül ,hogy hogy telt a rágós napja :)
Igazán 3 hónapnál úgyanazt tudom írni mint 1 hónapja néha felvíllan agyban fizikailag megszünt minden elvonási tünet. ;)
Voltam a dokinál torkom is rendben mármint gégészetileg torokfájás van de valszin a téli időjárásnak köszönhető .Neti-Casió-HBDS merre jártok?? Neti neked külön köszönöm,hogy az elején itt voltál velem . ;)

BÜSZKÉN másolom :)

Az Ön leszokásának eredménye számokban:
dohanyzas.hu

dohanyzas.hu

2017/10/23 óta az eltelt dohányzásmentes idő
:
3 hónap, 0 nap, 0 óra, 2 perc
A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 2484 db.
Az így megspórolt költség: 74 520Ft
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.17. 13:22

Szép napot !

Sajnálom,hogy ismét egyedül maradtam.Reménykedek már a második héten is túl vagytok .:)

86-dik napom taposom :) Jővőhéten töltöm a 3 hónapot elsem hiszem ,hogy én idáig eljutottam. ;) Szuper jó érzés. 8-)

Torkom még mindig fáj 22-én megyek a gégészetre -Na ott a félsz bennem van :(

2017/10/23 20:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:
2 hónap, 24 nap, 17 óra, 14 perc.
A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 2295 db.
Gyöngyös

HozzászólásSzerző: Gyöngyös » 2018.01.12. 16:28

[i]Hahhóóó Mindenki!!

Neti Casio Hdsb jelenkezetek.Úgye minden rendben? ..Ne haljon ki ismét a fórum :D :lol:

Ösztönző kicsit. Meglehet csinálni. Oké az eleje gáz de már több mint 2 hónap után azok a sóvárgások már nem olyanok. ;)

Nekem visszont a torkom fáj még mindig .Vissza kell menjek a dokihoz mivel nem múlik :(

dohanyzas.hu

2017/10/23 20:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:
2 hónap, 19 nap, 20 óra, 29 perc.
A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 2160 db.
Gyöngyös

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgás a dohányzásról, leszokásról, rászokásról